Môj príbeh

Už od malička ma fascinovali autá. Ako každý chlapec som ich obdivoval a túžil po nejakom keď vyrastiem. V rodine sme mali škodu 120, vtedy bolo hlavné, aby sme sa celá rodina odviezli kde sme potrebovali. Jedného dňa, keď bol otec v práci, zobral som mu kľúče a išli sme sa s kamarátom povoziť, no keď som sa vrátil späť a parkoval, nacúval som do pouličného osvetlenia 🙂 Prehol zadný nárazník a lampu, ktorá asi doteraz nesvieti 🙂 Vtedy som mal asi 15 rokov. V obchode ako takom som od roku 2003, kde som si prešiel viacerími pozíciami v nadnárodných firmách a veľa sa naučil. V roku 2019 som vymyslel projekt Realitycars, ako ušetriť ľuďom čas pri predaji vozidla, kúpe vozidla, dovoze vozidla, financovaní alebo poistení vozidla. Tiež ako bezstarostne predať a bezpečne kúpiť vozidlo. Vozidlá predávamé zážitkovým spôsobom a s emóciou. Som nesmierne rád, že ľudia využívajú naše služby. U nás nájdu všetko pod jednou strechou.

- Ako profesionálny obchodník na trhu sa hlavne venujem ojazdeným vozidlám značiek volkswagen group ( škoda, audi, volkswagen ) po prvom majiteľovi, ktoré pochádzajú z renomovaných leasingových spoločností, aukcií a sú počas svojho používania veľmi poctivo servisované a udržiavané.
- Nikdy nenakupujeme búrané vozidlá a vozidlá od balkánskych obchodníkov, ale výlučne len od výberových dodávateľov.
- Spolupracujeme s poprednými leasingovými spoločnosťami.
- Každé naše inzerované vozidlo má podrobný popis s technickými údajmi a údajmi vybavenia vozidla a samozrejmosťou je sada detailných fotografií a videa.
- Všetky inzerované vozidlá sa nachádzajú fyzicky na Slovensku, ktoré je možné vidieť i vyskúšať.
- Ak si u nás zakúpite vozidlo, preveríme Vám ho zadarmo našim certifikovaným technikom kdekoľvek na Slovensku.
- Nevykonávame sprostredkovanie rôznych neserióznych predajov z fotiek zo zahraničných inzertných portálov pre automobily na základe zloženia finančnej zálohy vopred. Na Vašu žiadosť zabezpečíme kontrolu vozidla a to presné zmeranie hrúbky laku. Služba je pre Vás bezplatná. V priebehu niekoľkých minút zistíte, ktoré diely na vozidle boli v minulosti opravované, tmelené, resp. lakované. To znamená, že vždy sa môžete rozhodnúť na základe presných informácií.
- Po absolvovaní kontroly originality, resp. technickej a emisnej kontroly každé naše vozidlo je riadne zaregistrované v Slovenskej Republike s platnými ŠPZ a PZP a uhradenou registračnou daňou podľa kW vozidla. Vozidlá sú komplet hĺbkovo vyčistené a pripravené na užívanie pre nového majiteľa.

Váš tím Realitycars